Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімі Құрылыс  ауылының негізгі орта мектебі"  коммуналдық мемлекеттік мекемесімемлекеттік мекемесі
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Курылыс отдела образования по Аккольскому району управления образования Акмолинской области"

.

Ауыл мектептер арасындағы Айқанат пән олимпиадасы

06.10.2023

Арнайы ауыл мектептерінің оқушылары үшін IQanat Қоры Қазақстандағы ең ауқымды “IQanat”жеке олимпиадасын өткізеді. Төменде сіз аудандық, облыстық және республикалық деңгейдегі олимпиаданың құрылымымен егжей-тегжейлі таныса аласыз. Сондай-ақ, біз көптеген ауыл балалары түсуді армандайтын жаңа IQanat High School of Burabay мектебі бар екені мәлім. Мектебімізде 8  сынып оқушылары оған қатысты.